Kostka granitowa

W ofercie firmy BET-GRAN kostka kolorowa ( szara, szaro-ruda, ruda, czerwona i czarna )
Towar oferujemy w workach big-bag lub luzem.

Kostka granitowa dostępna w standardowych rozmiarach, ale również na indywidualne zamówienie.
Doskonale nadaje się do brukowania chodników, podjazdów do posesji, jak również podwórek. Bogata gama kolorystyczna kostki pozwoli na stworzenie pięknych kompozycji kolorystycznych.

Przy zakupie większej ilości materiału możliwość negocjowania cen.

Charakterystyka i zastosowanie
Strzegomski granit z którego wykonane są nasze produkty jest doskonałym i trwałym materiałem budowlanym. Walory wykonanej z niego kostki sprawiają, że materiał ten stosowany jest od stuleci jako surowiec do budowy nawierzchni dróg, ulic, placów i chodników. Kostkę granitową cechuje doskonała wytrzymałość na ścieranie i ściskanie, wytrzymałość na uderzenia, małą nasiąkliwość i wysoką odporność na zamarzanie. Ponadto kostka granitowa doskonale komponuje się z otoczeniem.

W stałej ofercie kostka granitowa w kolorze szarym , szaro-rudym, rudym, czarnym, czerwonym.
Dostępne w rozmiarach: 4/6 cm, 7/9 cm, 8/11 cm, 15×17 cm

Kostka granitowa-transport

Na życzenie klienta organizujemy transport kostki granitowej

 
Kostkę granitową w określonych przez Klienta rozmiarach, odpowiednim materiale i kolorystyce – dowieziemy na miejsce a także ułożymy zgodnie z wcześniej przygotowanym przez naszą firmę lub klienta projektem.

Kostka granitowa czarna – stosowana jako element wykończeniowy, do akcentowania krawędzi lub tworzenia wzorów.

Kostka granitowa szaro-ruda – nadaje się świetnie do wszelkich prac wielopołaciowych, wyjątkowo łatwa w utrzymaniu nie wymaga specjalnych nakładów pielęgnacyjnych w połączeniu z kostką rudą nadaje wykańczanej powierzchni bardzo estetyczny wygląd.

Kostka granitowa szara odmiana jasna średnioziarnista – najczęściej stosowana ze wszystkich kostek. Swoją popularność zdobyła tak w inwestycjach prywatnych jak i w miejscach publicznych.

Kostka „ruda” średnioziarnista gramaturą zbliżona do kostki szarej jasnej, ale o przewadze wybarwienia żółto-czerwonego. Popularna w budownictwie prywatnym, pasuje do ciepłych barw architektonicznych jak żółcie, brązy i beże lub architektury drewnianej.

Kostka granitowa czerwona – stosuje się ją do akcentowania krawędzi i różnych kształtów.