Betony drogowo-mostowe

Betony drogowo-mostoweBetony tego rodzaju zaprojektowane są z przeznaczeniem do budownictwa drogowego, nawierzchni dróg, autostrad. Betony drogowe wykonuje się przy użyciu wysokiej jakości cementów, domieszek oraz kruszyw łamanych.

Dzięki zastosowaniu domieszek napowietrzających posiada on podwyższone parametry mrozoodporności oraz nasiąkliwości, które mają duży wpływ na jego trwałość.

 

Betony drogowo-mostowe dla budownictwa produkowane w naszych zakładach to przede wszystkim:
  • bardzo wysoka trwałość nawet w najtrudniejszych warunkach
  • wysoka jakość produktu oraz konsystencja zapewniająca łatwe układanie i zagęszczanie
  • szeroki wybór klas wytrzymałości na ściskanie
  • zgodność z obowiązującymi wymaganiami
  • możliwość dostosowania właściwości betonu pod konkretne wymagania wykonawcy

 
W naszej ofercie – profesjonalne wykonawstwo nawierzchni betonowych w technologii betonu lanego klasy C25/30 lub C30/37. Oferujemy profesjonalną pomoc w projektowaniu i wymiarowaniu nawierzchni betonowych. Wykonane przez nas nawierzchnie betonowe są trwałe odporne na działanie mrozu i konkurencyjne pod względem kosztów wykonania względem nawierzchni asfaltowych.

Firma BET-GRAN prowadzi badania laboratoryjne nad rozwojem nowej technologii budowy dróg z betonu wałowanego oraz wciąż udoskonala składy mieszanek betonu przeznaczonego do budowy dróg, tak aby zapewnić inwestorom jak najwyższą jakość wykonywanych nawierzchni w atrakcyjnej cenie.

Beton drogowy produkowany jest zgodnie z normami PN-88/B-06250, PN-V-83002 oraz na podstawie specyfikacji technicznej dostarczonej przez klienta.